Školní stravování od 1.března 2021

19.2.2021

Vážení rodiče a milí žáci, níže zveřejňujeme pokyny k registraci do nové školní jídelny. Zároveň oznamujeme, že všechny případné dotazy je třeba zasílat na e-mail: jidelna@cesbrod.cz.

  • Od 1. 3. 2021  uvítáme strávníky v nové školní jídelně – Bezručova 1099 (bývalá nemocnice), dále bude fungovat i školní jídelna v ulici Bedřicha Smetany.
  • Školní jídelna v ulici Bedřicha Smetany nemá kapacity dlouhodobě vařit pro všechny mladé strávníky v Českém Brodě, tudíž město rozhodlo o přestavbě objektu bývalé nemocnice v ulici Bezručova, stavba byla zkolaudována a nyní se vše připravuje na uvítání prvních strávníků.
  • Od 1. 3. 2021 nebude zabezpečovat stravování SCOLAREST v jídelně Bezručova.

V nové školní jídelně Bezručova se budou od března stravovat všichni žáci ze ZŠ Tyršova a žáci ze ZŠ Žitomířská -  první stupeň.

Ze začátku budeme vařit pouze jedno jídlo, ale po rozjezdu kuchyně přejdeme též na výběr minimálně ze dvou jídel. Jídelníček na první březnový týden brzy zveřejníme.

Pokyny pro strávníky, kteří budou chodit do školní jídelny Bezručova:

  • Do 25. 2. 2021 elektronicky vyplňte a pošlete přihlášku ke stravování. Přihlášku vyplňte na odkazu: Přihláška ke stravování 
  • Do 25. 2. 2021 zaplaťte zálohu dle pokynů v přihlášce ke stravování.
  • Strávníkům, kteří budou chodit v únoru do školní jídelny Bedřicha Smetany, bude vrácen po zaplacení únorových obědů případný přeplatek na jejich účet.

Další upřesňující informace budou strávníkům zaslány prostřednictvím mailu na adresu, kterou uvedli v přihlášce ke stravování.

Dotazy stran přihlašování ke stravování, můžete zasílat mailem na adresu: jidelna@cesbrod.cz

Děkujeme za spolupráci a přejeme v nové jídelně dobrou chuť.

Za kolektiv pracovníků

Jozef Žec
Ředitel příspěvkové organizace
Školní jídelna Město Český Brod
Bezručova 1099
282 01 Český Brod