Informace ke stravování pro nové žáky od září 2021

18.6.2021

Vážení rodiče, na adrese www.skolnirestaurantcb.cz je uveřejněna přihláška ke stravování. Tuto přihlášku je nutné vyplnit a zaslat zpět. Prosíme, abyste této možnost využili, abychom v září předešli kumulaci davů. Jakmile bude strávník zaveden do systému, obdrží od nás potvrzení s přihlašovacími údaji na strava.cz. Následně zaplatí obědy na bankovní účet č. 333 0300 333/ 0600. Variabilní symbol platby je telefonní číslo zákonného zástupce (9místné číslo). Toto slouží jako kontakt v případě, že není platba správně identifikována. Zakoupit a nastavit čip bude možné od 23. 8. 8-12. Při malém zájmu, bude vylepen tel. kontakt, na kterém nás bude možné zastihnout. Za tým školní jídelny Bezručova 1099 Jana Tomášková

Pokyny k přihlášení strávníka ke stravování, k platbě a objednávání stravy

 

Na webových stránkách naší jídelny www.skolnirestaurantcb.cz vyplníte online přihlášku ke stravování, kterou odešlete na náš email.

 

Jakmile nám přihláška dorazí a strávník bude vložen do systému, zašleme Vám potvrzení o zavedení do systému. V tuto chvíli je na Vás provést platbu stravného. Platbu provádějte na účet Školní jídelny Český Brod a to 3330300333/0600.

Jako VS platby použijte číslo Vašeho mobilního telefonu, tedy telefonní číslo zákonného zástupce.Toto slouží jako kontakt v přípradě, že se platba automaticky nepřiřadí ke strávníkovi. 

Po tomto kroku vyčkejte 1-2 pracovní dny než se přihlásíte na strava.cz .

 

Kód naší jídelny je 10472.

Uživatel je zpravidla jméno.příjmení bez diakritiky, všechna písmenka malá. A necháte si vygenerovat zapomenuté heslo. Na Váš email, který jste uvedli do přihlášky strávníka přijde odkaz, který Vás po rozkliknutí přesměruje zpět na strava.cz, kde si nastavíte heslo, které se Vám bude dobře pamatovat.