Aktuality

Další potvrzování žádostí o ošetřovné

24.3.2020

Žádost o ošetřovné při péči o dítě z důvodu uzavření školy bude vydávat ekonomka vždy v úterý od 8,00 do 11,00 v kanceláři školy v budově Tyršova 68. Žádost si můžete stáhnout a předvyplnit (O škole - ke stažení). Na e-mail zscbrod-hanamajerova@seznam.cz ji můžete poslat i elektronicky. Potvrdíme ji a pošleme zpět.

číst více

Zrušení školního zájezdu do Anglie

22.3.2020

Vážení rodiče, vzhledem k situaci, která panuje po celém světě, jsme nuceni zrušit plánovaný vzdělávací zájezd do Anglie, který byl naplánovaný na duben 2020. Jsme si vědomi toho, že jste za zájezd již zaplatili plnou cenu a v současné chvíli jednáme s cestovní kanceláří o storno podmínkách. Hned jak budeme mít oficiální vyjádření cestovní kanceláře Monatour a. s., dáme vám neprodleně vědět. Děkuji za pochopení. Ing. Jitka Belačíková

číst více

Informace k zápisu

19.3.2020

Vážení rodiče předškoláků, vyhlášený termín zápisu se ruší. Zápis do prvních tříd bude probíhat dle opatření MŠMT bez osobní přítomnosti dětí, pokud to bude možné, i bez osobní přítomnosti zákonných zástupců. O konkrétní organizaci zápisu na naší škole budete včas informováni.

číst více

Informace k předávání úkolů

17.3.2020

Žádáme všechny žáky nebo zákonné zástupce, aby poslali do čtvrtka 19. 3. e-mail svému třídnímu učiteli, do předmětu napište jméno a příjmení. Použijte e-mail třídního učitele, který je uveden na stránkách školy (O škole - zaměstnanci). Tím třídní učitelé získají e-mailový kontakt na své žáky. Veškeré informace a úkoly budou potom předávány prostřednictvím třídních učitelů.

číst více

Další informace

15.3.2020

Zítřejší pedagogická rada je z pochopitelných důvodů zrušena. Ruším rovněž ředitelské volno, které bylo původně vyhlášeno na 11. a 12. května. Ze stránek jsem smazal e-mailové adresy zaměstnanců. Postupně jsou nahrazovány e-maily, které budeme používat během "výuky na dálku". Žákům dopřejeme ještě dva až tři dny bez úkolů jako náhradu za zrušené ředitelské volno. Ve středu 18. 3. zde budou informace o způsobu předávání domácích úkolů.

číst více

Žádost o ošetřovné

12.3.2020

Žádost o ošetřovné při péči o dítě z důvodu uzavření školy bude vydávat ekonomka školy ve dnech 16., 17. a 18. 3. od 8,00 do 10,30 v kanceláři školy v budově Tyršova 68. Příští týden v úterý 24. 3. od 8,00 do 11,00. Žádost si můžete stáhnout a předvyplnit (O škole - ke stažení). Na e-mail zscbrod-hanamajerova@seznam.cz ji můžete poslat i elektronicky. Potvrdíme ji a pošleme zpět.

číst více

Uzavření školy

10.3.2020

Na základě jednání Bezpečnostní rady státu se od zítřejšího dne zavírají všechny základní školy v ČR. Nařízení platí do odvolání, potrvá však nejméně 14 dní. I naše škola tedy zůstane po jarních prázdninách uzavřena. Další informace podáme rodičům a žákům po pedagogické radě, která se bude konat v pondělí 16. března v 9,30 hodin.

číst více

Informace k prevenci před koronavirem

2.3.2020

Vážení rodiče, v souvislosti se šířením virového onemocnění Vám sdělujeme následující informace: Základní prevencí této infekční nemoci je dodržování základních hygienických návyků, tedy hygieny rukou, etikety kýchání, nezdržování se v prostorech s velkým počtem osob, pestrá strava a dostatečný přísun vitamínů. V případě, že se žáci vrací z lyžování v horských oblastech Itálie z oblasti Benátska a Lombardie, ať rodiče ihned po návratu kontaktují územní pracoviště Krajské hygienické stanice Středočeského kraje podle místa bydliště. Ve všech budovách školy jsme od dnešního dne zintenzivnili hygienická opatření. Správní zaměstnanci školy (školník a uklízečky) budou denně podle potřeby doplňovat hygienické prostředky (např. antibakteriální mýdla). Třídní učitelé provádějí poučení o dodržování správných hygienických zásad.

číst více

Úspěchy našich žáků

28.2.2020

Velkého úspěchu dosáhli naši žáci v okresním kole olympiády v anglickém jazyce. Petr Martin ze třídy 7.A obsadil ve své kategorii druhé místo, Ester Pehalová z 9.B skončila pátá. Blahopřejeme!

číst více